AKDO Baskılı Ribs Bez Çanta | R1 Modeli

AKDO Baskılı Ribs Bez Çanta | R1 Modeli

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 Müşteri Yorumu)

Bilgi;

Ribs Bez Çanta R1, %100 pamuk dokuma ribs kumaş ile doğayı koruyoruz, çevre dostu ve kaliteli ribs çantaları tercih edin. Ribs kumaş geri dönüşebilir, doğada çözünebilir, uzun yıllar kullanılabilir, yıkanabilir, ütülenebilir. İsterseniz uzun saplı, isterseniz kısa saplı, omuz askılı yada el tutmalı, özel renkli dokuma saplı yada ham kumaş renginden dilediğiniz her sap seçeneğiyle ribs çantaları üretiyoruz, ribs çantalarla estetik ve işlevsellik buluşuyor.

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Karşılaştır

 

  • Uzun soluklu  tüketim alışkanlığı edinilmesi için kullanım sürecinde ve sonrasında tabiata zarar vermeyen, doğal ortamlarda çözünebilen ve geri dönüşümde   kullanılabilen hammaddeleri üretim bandımızda kullanıyoruz.
  • %100 doğa dostu ve geri dönüşebilir şekilde üretilen, üzerine  her türlü baskı yapılabilen doğa dostu bez çantalarımız;  Elyaf Bez Çanta, Ham Bez Çanta, Jüt Bez Çanta,  Kanvas Bez Çanta, Gabardin Bez Çanta, Ribs Bez Çanta, PP Woven Bez Çanta, Nonwoven Bez Çantadan oluşan  bu grubumuza, Su Bazlı Empirme, Ofset, Dijital, Transfer gibi farklı baskı teknikleri uygulanabiliyor. Böylece istediğiniz her tasarımı size özel üretilen bez çantanıza uygulatabiliyorsunuz.
Müşteri Oyu
5.00
1 ratings
1 Star
0%
2 Star
0%
3 Star
0%
4 Star
0%
5 Star
100%
1 kişi "AKDO Baskılı Ribs Bez Çanta | R1 Modeli" ürünü için yorum yaptı.
  • 5 out of 5

    sitenizde istediğim ürünleri buldum, online alabilmem de ayrı bir sans oldu.

Ürün Hakkında Yorumunuz

Ürün hakkında yorum yazarak diğer müşterilerin ürün hakkında fikir edinmelerini sağlayabilirsiniz.

0

X