Kapadokya PP Woven Çanta

Baskılı Bez Çanta

Baskılı Bez çanta kullanarak hem çevreye zarar vermeden hemde uzun ömürlü çantalara sahip olabilirsiniz. Günümüzde çoğu ülkede naylon ve karton poşet kullanımı yasaklanmaktadır. Yeni yasa ile poşet kullanımının azaltılması için plastik poşetlerin parayla satılması hedeflenmiştir. Sitemiz üzerinden istediğiniz Promosyon Çanta modellerini inceleyebilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Promosyon çantalarımız %100 pamuktan üretilmekte ve doğaldır. En çok satılan modellerimizden Kanvas Çanta modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilir, kredi kartınız ile anında ödeme yaparak istediğiniz adette toptan satın alabilirsiniz. Toptan bez çanta alımların değişen fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer Toplu adette toptan çanta siparişi hakkında bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bize mail atabilir, telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizde güvenlik açısından SSL sertifikası kullanılmakta ve bilgileriniz güvenle şifrelenmektedir. Alışveriş yaparken içiniz rahat olsun. İnternet sitemiz hem bireysel müşterilere hemde kurumsal şirketlere hizmet vermektedir. Satın alacağınız ürünlerde fatura bilgilerini girerken kişisel veya firma adına olan kısımları doldurmayı unutmayın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Baskısız ve Baskılı modeller için menüye bakabilirsiniz

Baskılı Bez Çanta

Baskılı çanta modelleri en yaygın kullanılan uzun ömürlü reklam araçlarıdır. Dayanıklı, şık ve estetik yapısı uzun ömür firmanızın reklamının yapılmasın da büyük öneme sahiptir. Sitemizde Baskılı çanta modellerini inceleyebilir, bizden bilgi alabilirsiniz. Resimli Çanta konusunda baskı detayı almak için bizi arayabilirsiniz. Baskılı Bez Çanta modellerini istediğiniz baskı formatında renginde ve adedinde hızlı, güvenilir, kaliteli şekilde tasarlıyoruz ve markanızın değerine değer katıyoruz. MTGreenworks çantaları %100 pamuktan doğaldır ve müşterileriniz tam istediği gibi her zaman kullanıma uygundur.

Baskısız Bez Çanta

Baskısız modeller çoklu adetlerde yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarılması için vazgeçilmezdir. İstediğiniz amaca uygun Baskısız Bez Çanta yı sitemiz üzeriden inceleyebilir yukarıdaki menülerden seçebilir yada buraya tıklayabilirsiniz.

Promosyon Bez Çanta

Promosyon bez çanta, otel ve plaj çantaları. İstenilen adet baskılı ve baskısız bez çanta imalatı yapıyoruz. Bizi +90 554 743 85 54 telefon numaramızdan arayabilirsiniz. isterseniz info@mtgreenworks.com adresinden mail atabilirsiniz. Yada iletişim sayfamızı ziyaret ederek adres bilgilerimi öğrenebilirsiniz.

Kısaca Hakkımızda

MT Greenworks, doğa dostu tekstil ve tanıtım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Ekibinde profesyonel üretim birimlerinin yanı sıra; tekstil tasarımı, promosyon ve endüstriyel tasarım alanlarında başarılı dinamik bir kadroyu barındıran MT Greenworks, tasarım ve üretim ekibiyle, 4-4,5 milyon adet/yıllık bez poşet, bez ambalaj, karton çanta ve diğer tekstil/promosyon ürünleri üretim kapasitesine sahiptir.

Bez poşet kullanmak tahmin edeceğimizden çok daha fazla olumlu sonuçlar doğuran bir eylem. Eğer hayatımızın her alanında bez çanta kullanmayı ilke edinirsek yılda kişi başı yaklaşık 500 adet plastik poşet kullanımının önüne geçmiş oluruz. Bunun yanında baskılı bez poşetler şık ve işlevsel birer alışveriş çantası oluyor her geçen gün hayatımızdaki yeri dahada artıyor.

 

 

1–9 / 272 sonuç gösteriliyor

Sırala:
0

X