Baskısız Bez çantalarla Neler Yapabiliriz?
Baskısız Bez çantalarla Neler Yapabiliriz? için yorumlar kapalı

Baskısız Bez çantalarla Neler  Yapabiliriz?

Günlük yaşantımız içinde bazen ziyaretçisi veya katılımcısı olduğumuz fuarlarda, yine aynı şekilde dahil olduğumuz bazı kongre, seminer, basın sunumu, ürün lansmanı vb etkinliklerde üzerinde bir tasarım olan bez çantalarla karşılaşıyoruz.
Butik dükkanlarda ve çeşitli markaların zincir mağazalarında da satışa sunulan bez çantaları görebiliyoruz ve tabi ki her ürünün satılabildiği internet ortamındaki mağazalarda da bez çantalar mevcut.
Farklı tasarım ve kumaş türlerinde gördüğümüz bu çantaların hemen hepsinin bir ortak paydası var ki o da çantaların üzerlerinde çeşitli tasarımların olması. Bazen tek yüz bazen her iki yüzünde baskı veya nakışlı tasarımlar görüyoruz. Bu tasarımlar bazı zamanlarda çok renkli ve çantanın neredeyse tüm yüzeyini kaplayabiliyor iken bazen de daha sade ve minik bir alanda yer alabiliyor.
Peki kendi tasarım çantanızı evinizde (veya okulunuzda) üretmeniz mümkün değil mi? Elbette mümkün. İlk etapta kardeş markamızın sitesinden (www.bezcantaal.com) baskısız bez çanta alımı yaparak başlamanız gerekiyor.
Ben sanal  alışverişe yatkın değilim diyorsanız mtgreenworks.com  dan bize mail yada telefon ile ulaşıp baskısız bez çanta seçeneklerimiz hakkında bilgi almanız ve gereksiniminiz kadar bez çantayı sipariş vermeniz yeterli.
Akabinde önceden belirlediğiniz tasarımların yazıcıdan çıktılarını almanız ve evinizde oluşturabileceğiniz karton veya mukavva kalıplarla bu tasarımı bir maket bıçağı ve makas yardımı ile kesmeniz lazım, geriye ise istediğiniz renklerde boyamanız kalıyor.
 
Metin ÇELEBİ | MT GREENWORKS

Destek