Gabardin Çanta (2.500 Adet)

Baskısız Gabardin Çanta

Baskısız Gabardin Çanta , Gabardin kumaşın kanvas kumaşa kıyasla en önemli artısı gramaj aralığının daha fazla olmasıdır. 180-200 gsm lerden başlayıp dar aralar vererek(40-40 gr/m2 gibi) 400 gsm lere kadar çıkabilen seçenekler sunan gabardin kumaşta hem ince hem orta hem kalın dokumalardan seçim yapabilirsiniz.
Gabardin baskısız çantalarda diğer tüm kumaşlara kıyasla ikinci büyük avantaj ise pek çok renkte hazır olarak bulunabilirliğidir.

Baskısız Bez Gabardin Çanta

Kanvas, ribs ve ham bez kumaşlarda da isteme bağlı olarak boyatma yapabiliyoruz ancak gabardin yapısı ve kullanım alanları itibarıyla 10 larca renkte stoklu boyanmış olarak bulunabilen bir kumaş türü olması sebebiyle daha çok seçenek sunmaktadır. Bu renk kartelası ve farklı kalınlarda sunumu ile gabardin çantalarımız baskısız olarak oldukça şık ve işlevsel olabilmekteler.

Baskısız Gabardin Çanta Modelleri

Büyük boy, orta boy ya da minik boylarda isteğe bağlı olarak üretilebilen baskısız gabardin çantalarımızda özel dokuma kulp veya kordon kullanımı da yapılabiliyor. Keza kulp ebatları da seçenekli sunulabiliyor.
Özel siparişlerde baskısız gabardin çantalarımıza, iç cep, yanlarda ve üstte çıtçıt gibi seçenekler sunuyor ve çantayı daha efektif hale getirebiliyoruz.

Baskısız Gabardin Çanta Siparişi

Mağazalarınızda satışa sunabileceğiniz, istediğiniz transfer baskıyı yaptırabileceğiniz, markanızı özel etkinliklerde temsili için promosyon olarak kullanabileceğiniz %100 pamuk dokuma baskısız gabardin çantalarımızı beğenilerinize sunuyoruz. Sizde MTGreenworks iletişim sayfasını kullanarak bizimle iletişime geçebilir, isterseniz sitemiz üzerinden isterseniz telefonla sipariş verebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

3 sonuç gösteriliyor

Sırala:
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(2)
0

X