Ham Bez Çanta (2.500 Adet)

Baskısız Ham Bez Çanta

Baskısız Ham bez çanta yumuşak dokusu ve %100 pamuk olması özelliğiyle başta promosyon olmak üzere pek çok alanda tercih edilen bir kumaş türüdür.
130-150 gsm aralığında tercih edilen ham bez kumaşlar düz modele uygun olduğu gibi körüklü model veya büzgülü kese olarak da efektiftir. Diğer kumaş türleri(baskısız kanvas, baskısız gabardin, baskısız ribs) gibi baskısız ham beze de dikilmiş olarak istenildiğinde transfer baskı yapılabilmektedir.

Baskısız Ham Bez Çanta

Baskısız ham bezin bir başka artısı da, 10-15 cm lere kadar yani çok küçük ebatlarda bile üretilebiliyor olmasında yatar. Daha kalın loan diğer kumaşlarda bu ebatlar sıkıntı yaratabiliyorken yumuşak ve ince dokusu ile baskısız ham bez küçük ve orta ebatlarda ideal bir kumaş türüdür.

Baskısız Ham Bez Çanta Modelleri

Ham bez çanta modelleri farklı renk ebat seçenekleri ile internet sitemizde satışta. İstediğiniz Ham Bez çanta modelleri için aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Baskısız Ham Bez Çanta Siparişi

Ham Bez çanta siparişi vermek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, yada telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Yada sitemizde SSL güvencesi ile istediğiniz Ham Bez çanta modelini satın alabilirsiniz.

3 sonuç gösteriliyor

Sırala:
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
0

X