Kanvas Çanta (2.500 Adet)

Baskısız Kanvas Çanta

Baskısız kanvas çanta Kanvas dokuması itibarıyla oldukça dayanıklı ve kaslı bir kumaş türüdür. Sert dokusu su itici özellik sunar bu kumaş türüne. 200-220 gsm lerden başlayıp 750 gsm e kadar çıkabilen bir gramaj aralığında dokunan bu kumaşlarda ideal gramajlar, çantalar için 320-400 gsm aralığıdır.

Baskısız Bez Kanvas Çanta

Dayanıklılık konusunda artıları yüksek olan kanvas kumaşta geniş ebatlarda çantalar üretme avantajınız fazladır. Baskısız Bez Kanvas Çanta her zaman stokta ve hızlı teslimat ile tek tıkla kapınıza gelsin.

40-45-50-55-60 cm en veya boy ebatlarında  kanvas çantalar rahatlıkla üretilmekte ve kullanımda hiç sıkıntı yaratmamaktadır. 10-12-15-18 cm lere derinlik(körük) de kullanabiliyoruz bu çantalarımıza.

Baskısız Kanvas Çanta Modelleri

Baskısız kanvas çantalarımızda bir başka artımız da, hem kendi kumaşından hem de isteğe bağlı özel renklerde dokutulabilen kulpların kullanılıyor olmasıdır. İstediğiniz modeli sitemiz üzerinden seçerek temin edebilirsiniz.

Alışveriş çantası, sırt çantası, laptop(postacı) çantası, plaj ve havuz çantaları ve hatta seyahat çantalarını bile üretebildiğimiz kanvas kumaş baskısız çantalarımızı kurumsal ve bireysel tüketimlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Baskısız Kanvas Çanta Siparişi

Dilerseniz uzun kulp omuz askılı, dilerseniz kısa kulplu veya ip büzgülü modellerle %100 pamuk dokuma kanvas çantanızı zengin kullanıma açabiliyoruz.

İstediğiniz zaman istediğiniz tasarımı bu çantanın tek yada iki yüzüne transfer baskı ile uygulatabilir ve pek çok farklı etkinlikte farklı tasarımlarla şık kanvas çantalara sahip olabilirsiniz.  Aynı zamanda sade yani baskısız model isteyen özel müşterilerinizi de boş göndermemiş olursunuz.

3 sonuç gösteriliyor

Sırala:
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
0

X