Lamineli Çanta (2.500 Adet)

Baskısız Lamineli Çanta

Baskısız Lamineli Çantalar İle Müşteri Memnuniyeti Yaratabilirsiniz

Laminasyonlu (lamineli) çantalar genellikle dış yüzeyinde su itici özellik ve canlı renk tonlarını yakalayabilmek adına yapılan ürünlerdir. Hacimli ürünler olduğu için içlerinde pek çok ürünü taşıyabilirler.

Alışverişlerde, pazara markete giderken, tatillerde, deniz kenarına inerken ve havuza giderken lamineli baskısız bez çantaları rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Baskısız çantayı kim ister ki sorusunu sorabilirsiniz. Günümüzün tüketici profili aslında baskısız çantaları daha çok tercih ediyor. Üzerinde hiçbir markanın logosunu ve tasarımını taşıyamayan, kırmızı, mavi, sarı, pembe, lacivert, gri, beyaz, siyah vs aklınıza gelebilecek hemen her renkte (yaklaşık 30 farklı tonda üretim yapabiliyoruz) üzerinde herhangi bir reklam, slogan olmayan renk renk, parlak, su geçirmeyen laminasyonlu baskısız çantalar düşündüğünüzden çok daha fazla ilgi alıyor.

Günlük yaşantımızda gidilecek pek çok yerde bu çantalar kullanılıyor. Markanızı mutlaka çantanın içinde bir yerde tanıtmak isteseniz de size iç etiket, dış etiket, iç kat yerinde baskı gibi seçenekler sunabiliriz.

Bu seçenekler ile minik dokunuşlarla markanızı da tanıtabiliyorsunuz. Lamineli baskısız veya sadece iç etiket tasarımlı modellerde dilerseniz uzun kulp (omuz askılı) dilerseniz kısa kulp el tutmalı model olarak kullanabilirsiniz.

Lamineli baskısız çantalarımızın iç kumaşları isterseniz anti bakteriyel ve geri dönüşebilir nonwoven (elyaf yada tela olarak da biliniyor) kumaşlardan üretebiliyoruz. Doku olarak pamuk kumaş kadar yumuşak olmayan ama karton çantalar gibi çok kaslı ve sert bir görünümü de olmayan bir kumaş türüdür nonwoven. Baskısız lamineli çantalarımızı içlerindeki nonwoven kumaşları dilerseniz renkli kumaş seçeneklerinden de yapabiliyoruz. Mutlaka beyaz renk olmak zorunda değil baskısız lamineli çantanızın iç kısmı. İç kumaş seçeneklerimizde de 10’larca renk skalamız mevcut. Baskısız lamineli çantalarımızda içlerde 65 gram/metre kare, 80 gram/metre kare, 90 gram/metre kare gibi dokuma seçeneklerimiz mevcut. Eğer daha kalın bir kumaş istiyorsanız baskısız lamineli nonwoven çantalarımızı 100  gram/metre kare ve 110 gram/metre kare de yapabiliyoruz. Dış laminasyon kısmını da 20 gram/metre kare, 30 gram/metre kare, 40 gram/metre kare gibi seçeneklerle sunabiliyoruz müşterilerimize. İsterseniz yine geri dönüşebilme özelliği olan pp woven (sentetik kumaş, şeker çuvalı olarak da bilinen kumaş türü) kumaş ta baskısız lamineli çantalarda kullanılabiliyor.

Ayrıca polyester renkli dokuma sapları da kullanma şansımız var. İç kısımda cep telefonu, cüzdan vb ürünler koymak için cep (fermuarlı, cırt bantlı yada çıt çıtlı) seçeneğimiz de mevcut. Baskısız lamineli bez çantalarımızı isteğe bağlı olarak ortadan çıt çıtla da kapatabiliyoruz. Genellikle tek çıtçıt tercih ediliyor ama isteğinize bağlı olarak çift taraf çık çıt da yapılabiliyor.

Amacımız baskısız lamineli bez çantanızı daha kullanışlı yapmak.

Selam ve saygılarımızla,

Metin Çelebi/Mt Green Works

3 sonuç gösteriliyor

Sırala:
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
0

X