Beyaz Gabardin Çanta | G4 Modeli

Beyaz Gabardin Çanta | G4 Modeli

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 4.50 puan aldı
(2 Müşteri Yorumları)

Bilgi;

Gabardin çanta G4 kumaş kartelalarımızda onlarca rengi bir arada bulabilirsiniz. İstediğiniz renkte, istediğiniz ebatlarda, size özel baskılarla yapılacak gabardin çantalarla şık hediyeler ve nitelikli promosyon ürünü sunma şansınız olur. Gabardin çantalarımızda sadece renk değil yanı zamanda farklı dokuma kalınlıkları arasında tercih yapma şansınız da mevcuttur. İsterseniz el tutmalı kısa kulplu, dilerseniz omuz askılı uzun kulplu, isteğinize bağlı olarak çeşitli renklerde özel pamuk örme saplı yada askılı sırt çantası gibi kulp seçenekleriyle gabardin çantalarınıza işlevsellik ve zerafet katıyoruz. 0 pamuk dokuma olması sebebiyle de doğa dostudur. Yıkanabilir ve ütülenebilir. Gabardin çantalar yumuşak dokusu ile rahatlık sunar.

Karşılaştır
Gabardin Çanta G4 Modeli 
  • Uzün soluklu  tüketim alışkanlığı edinilmesi için kullanım sürecinde ve sonrasında tabiata zarar vermeyen, doğal ortamlarda çözünebilen ve geri dönüşümde   kullanılabilen hammaddeleri üretim bandımızda kullanıyoruz.
  • %100 doğa dostu ve geri dönüşebilir şekilde üretilen, üzerine  her türlü baskı yapılabilen doğa dostu bez çantalarımız;  Elyaf Bez Çanta, Ham Bez Çanta, Jüt Bez Çanta,  Kanvas Bez Çanta, Gabardin Bez Çanta, Ribs Bez Çanta, PP Woven Bez Çanta, Nonwoven Bez Çantadan oluşan  bu grubumuza, Su Bazlı Empirme, Ofset, Dijital, Transfer gibi farklı baskı teknikleri uygulanabiliyor. Böylece istediğiniz her tasarımı size özel üretilen bez çantanıza uygulatabiliyorsunuz.
Müşteri Oyu
4.50
2 ratings
1 Star
0%
2 Star
0%
3 Star
0%
4 Star
50%
5 Star
50%
2 kişi "Beyaz Gabardin Çanta | G4 Modeli" ürünü için yorum yaptı.
  • 4 out of 5

    Kısa sürede istediğimiz gibi çantaları teslim aldık.

  • 5 out of 5

    gabardin çanta harika malzeme

Ürün Hakkında Yorumunuz

Ürün hakkında yorum yazarak diğer müşterilerin ürün hakkında fikir edinmelerini sağlayabilirsiniz.

0

X