Baskılı Defter

Baskılı Defter

A4-A5-A6 genel ebatlar veya size özel farklı ebatlarda ajandalar üretebiliyoruz. Ajandalarınız da isteğinize bağlı olarak farklı kağıt gramajları ve renkleri(beyaz ve krem) de uygulanabilir. Çizgili, çizgisiz ve kareli modellerimiz de mevcut.

Ofset baskılı sert kapak, deri kapak, yumuşak dokulu deri kapak ajandalarımızı, parlak veya mat renk seçenekleriyle isteklerinize sunuyoruz. Kapaklara mıknatıslı extra kapak da eklenebilir.

Tarihli veya tarihsiz ajandalarımızla dilerseniz takvime bağlı kalarak günü gününe notlarınızı alabilirsiniz yada isteğinize bağlı olarak sayfalarımız tarihsiz olurlar ve dilediğiniz sayfayı dilediğiniz zamanda kullanabilme serbestiniz olacaktır.

Kapaklarda gofre, kabartma, lazer gibi baskı seçeneklerinin yanı sıra, kağıt-karton kapaklarda ofset baskılar da mümkün. İç sayfalarımızda isterseniz tek renk dilerseniz CMYK baskılar uygulanabilir. İç sayfalarda özel ara kapaklar yapılabilir, giriş ve son bölümlerde size özel tasarımlarla reklam sayfaları yada markanızı tanıtıcı sayfalar ve genel bilgiler sunulabilir.

Spiralli, tel dikişli, Amerikan cilt, perforajlı gibi seçeneklerle farklı konseptlere hitap edebilen promosyonel defterlerinize istediğiniz tasarım uygulanabiliyor. Defterlerimizin dilerseniz kapak ve iç sayfalarına, dilerseniz sadece kapaklarına size özel tasarımlar basılabilmektedir.

A4-A5-A6 genel ebatlar veya size özel farklı ebatlarda üretilen defterlerimizde isteğinize bağlı olarak farklı kağıt renkleri(beyaz ve krem ve diğer renkler) de uygulanabilir. Çizgili, çizgisiz ve kareli modellerimiz  mevcuttur. Özel siparişlerde alternatif kağıtlar da kullanılabilir.

Sert yada yumuşak kapak seçenekleri mevcuttur. Kapaklarda parlak yada mat baskı uygulanabilir, ayrıca üste selefon kaplama ve kabartma da yapılabilir. Kapaklar renkli ve komple baskılı olabileceği gibi talebiniz doğrultusunda istediğiniz herhangi bir baskı da uygulanabilir, dilerseniz Kraft kapak ve sayfalar da yapılabilir.

Resim defteri, markanıza özel tasarımlı boyama defteri, etkinliklerinize ve faaliyet alanınıza özel defterler(ziyaretçi defteri-kabul defteri-hatıra defteri-sipariş onay defteri vb) üretilebilir.

9 sonuç gösteriliyor

Sort by:
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(2)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
Destek