Baskılı Önlük

Baskılı Önlük

Promosyon nonwoven kumaş önlüklerle markanızı ekonomik bütçeyle tanıtabilirsiniz. Nonwoven önlük anti bakteriyel kumaştır, su itici özelliği vardır, silinebilir ve hafif olması özelliğinden dolayı rahatça kullanılabilir.

Ham bez veya gabardin kumaşlardan yaptığımız önlükler hem şık hem de uzun ömürlüdür. %100 pamuk dokuma olan ham kumaş ve gabardin kumaşta çeşitli kalınlıklarda seçenekler sunabiliyoruz. Gabardin önlüklerle markanızı etkin bir şekilde tanıtabilir, markanızın yılarca reklamını yaptırabilirsiniz.

Nonwoven (elyaf) önlüklerimize isterseniz tek renk isterseniz tüm zeminde çok renkli baskılar yapabiliyoruz. Önlük kumaşını da dilerseniz farklı renklerden seçebilirsiniz. Omuz askılı ve bel düğümlü  nonwoven model pratik ve çoklu sefer kullanıma uygundur.

Gabardin, ribs  ve ham bez önlüklerimizde baskı yapabildiğimiz gibi talebinize göre nakış da uygulayabiliyoruz. Gabardin kumaşlarda renk seçeneklerimiz de mevcut. Ayrıca belirli bir adedin üzerindeki siparişlerinizde markanıza özel önlüğü markanızın rengine de boyatabiliyoruz.

Önde tek yada 2 cep, üst kalem cebi, cırt bantlı cep vb aksesuarlarla önlüklerin işlevini artırabiliriz. İsteminize bağlı olarak düğme, fermuar, boyun ve bel aparatlarında ayarlanabilir askı modelleri de üretilebilmektedir.

Promosyon amaçlı nonwoven yada ham bez önlükler ürettirebilirsiniz. Markanızı fuarlar veya yemek festivali, kültür festivali gibi etkinliklerde en iyi şekilde tanıtabilen bir üründür promosyon önlük. Gabardin önlüklerimizi de hem promosyon hem de satış kanallarınızda bedel karşılığı satmak üzere ürettirebilirsiniz.

1–9 / 14 sonuç gösteriliyor

Sort by:
Destek