Gabardin Çanta

Gabardin Çanta

Gabardin çanta farklı kalınlık ve dokumalardan ihtiyacınız olan en uygun cotton(%100 pamuk)kumaş türünü size sunuyoruz. Gabardin çantalar, torbalar ve keselerde kalınlık seçeneklerimiz mevcut, istenilen baskılar da uygulanabiliyor. Gabardin kumaş kartelalarımızda onlarca rengi bir arada bulabilirsiniz. İstediğiniz renkte, markanıza özel baskılarla yapılacak gabardin çantalarla nitelikli promosyon ürünü sunma şansınız olur. Gabardin çantalarımızda sadece renk değil yanı zamanda farklı dokuma kalınlıkları arasında tercih yapma şansınız da mevcuttur. El tutmalı, uzun omuz askılı, özel dokuma saplı, omuz askılı ip saplı gibi kulp seçenekleriyle gabardin çantalarınıza işlevsellik ve zerafet katıyoruz.

Gabardin Bez Çanta
%100 pamuk dokuma olması sebebiyle de doğa dostudur 7/7, 8/8, 12/12, 16/12, 20/20 gibi farklı kalınlıklarda dokunmuş gabardin çantalarla amacınıza uygun ürünü sunuyoruz. İçine koyulacak ağırlık ve ebat için farklı kalınlık seçeneklerimizle size nokta atışı şansı sunuyoruz.

%100 koton ve doğa dostu gabardin çantalarımızla firmanızı daha işlevsel tanıtın. Kısa kulp veya uzun kulplu seçeneklerimiz mevcuttur. Yıkanabilir ve ütülenebilir gabardin kumaş çantalarımız yüzde yüz pamuktur, ham ve çeşitli renk seçenekleriyle uzun yıllar kullanılabilecek çantaları tercih edin. Fuar, promosyon, mağaza tanıtımı, satış kotası bazında hediye gibi seçeneklerle sunabileceğiniz gabardin çantalarımızı beğenilerinize sunuyoruz.

Körüklü(3 boyutlu)ve düz modellerimizle amacınıza uygun çantalar sunuyoruz. Plajda, alışverişte, seyahatlerde, okulda(sırt çantası ve postacı modelleriyle) ve günlük yaşamın her aşamasında kullanılabilir işlevselliğe sahiptirler. %100 pamuktur, çevrecidir, doğa dostudur, geri dönüşebilir.

Gabardin Çanta Modelleri
Gabardin çantaların yumuşak dokusu ile rahatlık sunan dokusunu istekleriniz doğrultusunda daha da yumuşak hale getirebiliyoruz. Silikon yıkama ve özel haşıl alma teknikleri ile kumaş daha yumuşak ve esnek bir yapıya bürünüyor, böylece satışa uygun ürünlerde gabardini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Pamuk ve pamuk/polyester karışımlı dokuma saplar ile gabardin çantalarımıza çok farklı bir hava katabiliyoruz. Kumaş rengi ile aynı yada kumaş renginden farklı(kurumsal renklerinizde de)özel kulplar dokutabilirsiniz. Özel kulp için tek koşul, belli bir miktarın üzerinden sipariş vermenizdir.

Türkiye de bez çanta kullanım oranı hızla artıyor, bu artışta daha şık ve pahalı çantalara yönelimin de önemli bir payı var, işte bu noktada gabardin çantalar devreye giriyor. Pek çok renk seçenekleriyle şık gabardin çantalar yaptırabilir, dilerseniz direkt satışa sunabilirsiniz. Şık ve işlevsel gabardin çantalarınızı sadece satış odaklı olarak da düşünmeyin. Özellikle belli bir satış kotasını aşan müşterilerinize, basın lansmanı vb etkinliklerdeki özel konuklarınıza, bayi kanalınıza, satış&pazarlama başta olmak üzere çeşitli birimlerde çalışan personelinize markanızı temsil eden gabardin çantalar sunabilirsiniz.

%100 pamuk, çeşitli renklerde, çeşitli kulp seçeneklerinde gabardin çantalarımızı tercih ederek markalarınızı outdoor yani dış mekan tanıtımlarınızda en doğru şekilde reklamını yapabilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı bir bez çanta her zaman tercih edilecektir. Böyle bir gabardin çanta yaptırarak markanızın pekçok dış mekanda sürekli dolaşmasını da sağlamış olacaksınız.

1–9 / 17 sonuç gösteriliyor

Sort by:
Destek