Keseler

Keseler

Baharat keseleri, bakliyat keseleri, un torbaları gibi kuru gıda veya işlenmiş ve kurutulmuş gıda ambalajlarınızı yapabiliriz. Üzerinde firma logolarınız baskılı kese ve torbalarla hem ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilir hem de doğa dostu ambalajlarda müşterilerinize sunarsınız.
Tek ya da çift taraf ip büzgülü kese ve torbalarımızla ürünlerinizin kapalı bir ambalajın içinde sunumu gerçekleşmektedir. İsteğinize bağlı olarak fermuar veya cırt bant dikimi de yapılabilir. Çıtçıtlı kapama sistemi de uygulanabilir.

Kese ve torbalarımıza markanızı ve firmanızı veya kurumsal kimliğiniz temsil edecek her türlü baskı, tasarım ve slogan uygulanabilir. İsterseniz tek yüz isterseniz iki yüze baskı yapılabilir. Böylece sizi en iyi şekilde temsil edecek ip büzgülü bez ambalaj ve çantalarla ürünlerinizi sunarsınız.

%100 pamuk dokuma ham bez, %100 pamuk dokuma ribs, %100 pamuk dokuma gabardin, %100 pamuk dokuma kanvas, %100 pamuk dokuma keten kumaşlardan doğa dostu ip büzgülü bez keseler ve torbalar yaptırabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak anti bakteriyel ve geri dönüşebilir nonwoven(elyaf) kumaşlardan da kese ve torbalar dikilebilir.

Ayakkabı çantaları, armatür ürünleri, parfümeri ürünleri, takılar, otel vb tesisler için kirli çamaşır torbaları ve saç kurutma torbaları gibi ürünler için de ip büzgülü bez keseler ve torbalar üretmekteyiz. Üzerinde logonuzun olduğu hemen her ürünü ip büzgülü keselere koyabilirsiniz.

1–9 / 14 sonuç gösteriliyor

Sort by:
Destek