Ribs Çanta

Ribs Çanta

Ribs Çanta ile katılımcısı olduğunuz fuarlarda, bayi toplantılarınızda, seminer ve eğitimlerinizde, etkinliklerinizde, katalog broşür taşıma için kullanılan pratik etkili promosyonel ribs çantalar kullanın, marka değerinizi yükseltin. Mağazanız ve markanız için uzun ömürlü reklam ve taşıma çantaları olarak doğa dostu ribs kumaşları tercih edebilirsiniz. Komple ip dikimli ham bez çantalarımız dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yıkanabilir ve ütülenebilir ribs çantalarımız markanızın aylar hatta yıllarca reklamını yapacaktır. %100 pamuk dokuma ribs kumaş çantalar ile doğayı koruyoruz, çevre dostu ve kaliteli ribs çantaları tercih edin.

Ribs Bez Çanta
Ribs alışveriş çantası, omuz askılı ribs spor çantası, ribs okulk kalemlikleri, fermuarlı ribs makyaj çantası, körüklü ribs plaj çantası, ribs promosyon çanta, ribs fuar çantası seçeneklerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Ribs Çanta Modelleri
Ribs kumaş geri dönüşebilir, doğada çözünebilir, uzun yıllar kullanılabilir, yıkanabilir, ütülenebilir. İsterseniz uzun saplı, isterseniz kısa saplı, omuz askılı yada el tutmalı, özel renkli dokuma saplı yada ham kumaş renginden dilediğiniz her sap seçeneğiyle ribs çantaları üretiyoruz, ribs çantalarla estetik ve işlevsellik buluşuyor.

Baskılı Ribs Çanta
İstediğiniz her ebatta yüzde yüz koton olan ribs çantaları üretebiliriz. 20*20 cm, 20*25 cm, 25*25 cm, 25*30 cm gibi küçük ebatlı çeşitli boylarda çanta ribs çantalar yapabiliriz. 30*30 cm, 30*35 cm, 30*40 cm, 35*35 cm, 35*40 cm, 35*45 cm, 40*40 cm, 40*45 cm gibi çeşitli ebatlarda işlevsel ribs bez çantalarımızla ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Kısa yada uzun kulp seçeneklerimiz de mevcuttur. Dikim ve kumaş kalitesine güvendiğimiz ve üzerinde firmanıza özel baskıların uygulandığı çantalarımızda, 40*50 cm, 45*45 cm, 45*50 cm, 45*55 cm, 50*55 cm gibi büyük ebatlı çantaları da hacimli ürünleriniz için kullanabilirsiniz. İstediğiniz her ebatta sadece alt körük veya komple körük uygulanabilir.

Markanızı en iyi temsil edecek ürünlerde ribs kumaş seçeneğini de unutmayın. Ham bez den daha kalın ve farklı dokuması olan ribs kumaş imajınız için artılar sunmaktadır. Ofset veya empirme baskılarla ribs çantalarınıza markanızın, kurumunuzun veya kampanyanızın tüm tasarımlarını, renklerini, desenlerini uygulayabiliyoruz. Logolarınız ve ürünlerinizi ribs bez çantalarla tanıtalım.

Ribs kumaş %100 pamuk dokumadır ve standart olarak ham(natürel) olarak dokunur. İstek doğrultusunda farklı tonlarda boyama yapılabilir. Boyanmış kumaşlarımız da normlara uygun tekstil boyaları kullanılmaktadır. Ekrü(krem)renk ham kumaşımız ortalama gramaj olarak 200-220 gsm bandına denk gelmektedir.

Ribs, ham bez den daha kalın, ince kanvas ve ince gabardine yakın bir tokluktadır. Kalın kanvas ve kalın gabardinlerle kıyaslandığında ince kalmaktadır. Tam olarak ara gramajlı(ne kalın ne ince diyebileceğimiz) bir dokumadır ribs kumaş.

1–9 / 28 sonuç gösteriliyor

Sort by:
Destek