Ultrasonik Çanta

Ultrasonik Çanta

Ultrasonik Çanta
Ultrasonik çantalar diğer bez çantalar ile aynı hammadde ( anti bakteriyel ve geri dönüşebilir nonwoven kumaş) ve tüm renk seçenekleri ile baskı yapabilme (1-4 renk, CMYK baskı, Fotoğraf baskı, Resim baskı) ile üretilen bez çantalardır. Bu çantalarımızda da isteğe bağlı olarak dış yüzeyde su itişici ve parlaklık katan ekstra laminasyon uygulayabiliyoruz.
MT Greenworks ürün grubumuzdaki ultrasonik çantalarımızda, üretim tekniğinde standart makine dikimi yerine sıcak kaynak ile otomasyon üretimi gerçekleştiriyoruz.Böylece, çok kısa sürede çok yüksek adetlerde bez çanta üretip teslim edebilme gibi muazzam bir teknolojik alt yapı avantajını da artık sunabiliyoruz.

Ultrasonik Bez Çanta
Ultrasonik bez çanta geri dönüşebilen ve anti bakteriyel standartlardaki Nonwoven (Polipropilen) kumaşlardan çoklu renk seçeneği ile ürettiğimiz ultrasonik kaynaklı bez çantalarımız ile dikimli çantalara kıyasla ciddi bir fiyat avantajı sunuyoruz. Uygun bütçelerdeki ultrasonik çanta modellerimiz ile, organize perakende zincirleri birincil derecedeki müşterilerimizdir.
Doğa dostu bez çanta ve bez ambalaj üreticisi MTGreenworks, Türkiye genelinde birkaç mağaza-franchise ya da şubeden başlayıp yüzlerce yada binlerce satış noktasına kadar uzanabilen, yerel yada ulusal bazda hizmet sunan pek çok market ve mağaza zincirimiz mevcut.
Tüm market zincirleri ve mağaza zincirlerinin naylon ve plastik türevli çantalara getirilen ilk etapta zorunlu fiyat ve ardından kademeli olarak piyasadan çekilmesi yasal uygulamaları ile birlikte bez çantalara olan ilgisi daha da arttı.
İşte tam bu noktada MT Greenworks, ultrasonik çantaları ile yıllardır dikişli çantalarla sunduğu ürün gamına bir artı katıyor ve organize perakendeciliğe doğa dostu, geri dönüşebilir ve bütçesel boyutta oldukça ekonomik bez çanta seçeneklerimizi sunuyoruz.

Kurumsal Ultrasonik Çantalar
Kurumsal ultrasonik kaynaklı çantalarımız sadece mağaza ve marketlerde kullanılmıyor tabii ki. Yurtiçi ve dışındaki katılımcısı olduğunuz fuar vb etkinlikler başta olmak üzere, tüm etkinliklerde ve bayilere yönelik çalışmalarda dağıtabileceğiniz promosyon bez çantalarda da bu ürün grubumuzu önermekteyiz.
Hijyen ve geri dönüşebilir bir kumaştan üretilmesi, tekrar tekrar kullanılabilir olmasından dolayı günlük hayatta daha fazla kullanım alanı bulmaya başlaya ultrasonik bez çantalar markalarınızı en iyi tanıtabilecek promosyonel ürünler olarak ön sırada yerini almaktadır.

Ultrasonik Çanta Fiyatları
MT Greenworks ultrasonik çanta fiyatları, çevre dostu alışveriş çantası kullanmak isteyen perakende mağazaları için tasarlanan alternatif ürünlerimiz mevcuttur. Geniş hacimli, üç boyutlu (körüklü) modellerimiz, uzun ve kısa seçenekli, farklı renklerde üretilebilen kulplar, el geçmeli veya atlet kulp modeli gibi kulplu çantalar, çok çeşitli ebatlarda üretilebilen çantalar gibi çoklu seçeneklerimiz için lütfen iletişime geçin. İç giyim, kozmetik, parfümeri, ayakkabı, tekstil, hediyelik eşya ve tüm perakende grupları için alternatif çevreci bez çantalarımız ürün gamımızda yer almaktadır.
MT Greenworks ultrasonik kaynaklı çantalarımızda, marketlerde satılan bez çanta grubumuzda, özellikle büyük ebatlarda ve kaliteli ürünlerle hizmet sunmaktayız. Laminasyonlu ve alt körüklü modellerimiz ile sadece alışveriş ile sınırlı kalmayıp günlük yaşamda uzun soluklu kullanılabilecek ultrasonik bez çantalarımız mevcuttur.

9 sonuç gösteriliyor

Sort by:
Destek