Anadolu Medeniyetleri Müzesi Ham Bez Çanta

Anadolu Medeniyetleri Müzesi Ham Bez Çanta

Ham Bez Çanta H1, 0 pamuk dokuma, doğa dostu ve geri dönüşebilirdir. Ham bez çantalarımız isteğinize bağlı olarak,  uzun/orta/kısa boy kulplu, ip askılı, ip büzgülü, kapaklı gibi çeşitli işlevlerdeki kulp seçenekleriyle sunulmaktadır. 25*25 cm/25*30 cm/30*30 cm/30*35 cm/30*40 cm/35*35 cm/ 35*40 cm/35*45 cm/40*40 cm/ 40*45 cm/40*50 cm yada sizin istediğiniz farklı bir ölçüde üretimlerle amacınıza en uygun ham bez çanta üretimleri yapıyoruz. Ham bez çantalarımızda natürel krem (bej), beyaz ve siyah renk seçeneklerimiz standart olarak mevcuttur.

  • Uzun soluklu  tüketim alışkanlığı edinilmesi için kullanım sürecinde ve sonrasında tabiata zarar vermeyen, doğal ortamlarda çözünebilen ve geri dönüşümde   kullanılabilen hammaddeleri üretim bandımızda kullanıyoruz.
  • 0 doğa dostu ve geri dönüşebilir şekilde üretilen, üzerine  her türlü baskı yapılabilen doğa dostu bez çantalarımız;  Elyaf Bez Çanta, Ham Bez Çanta, Jüt Bez Çanta,  Kanvas Bez Çanta, Gabardin Bez Çanta, Ribs Bez Çanta, PP Woven Bez Çanta, Nonwoven Bez Çantadan oluşan  bu grubumuza, Su Bazlı Emprime, Ofset, Dijital, Transfer gibi farklı baskı teknikleri uygulanabiliyor. Böylece istediğiniz her tasarımı size özel üretilen bez çantanıza uygulatabiliyorsunuz.
Müşteri Oyları
0
Ort. 0 Yıldız
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Reviews

There are no reviews yet.

Bir Yorum Bırakın

Be the first to review “Anadolu Medeniyetleri Müzesi Ham Bez Çanta”

Destek