D-Marin Baskılı Kanvas Çanta | K1 Modeli

D-Marin Baskılı Kanvas Çanta | K1 Modeli

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 Müşteri Yorumları)

Bilgi;

Kanvas Çanta K1 , %100 pamuk dokuma, komple dikimli, şık, estetik, kendi kumaşından yada özel dokuma kulplu seçenekler  ile imaj yaratır. İsterseniz içte cep, yanlarda çıtçıt gibi aksesuarlarla çantalarınız daha işlevsel hale getirilebilir. Alışverişte hem hacimli hem de şık bir çanta isteniyor ise en ideal model kanvastır.  Kanvas çanta işlevseldir, kanvas çanta sağlamdır, kanvas çanta kalındır ve ağırlıklara karşı dayanıklıdır. Kanvas çantaları, isterseniz alışveriş kotası karşılığı, isterseniz direkt satış bedeli ile sunabilirsiniz.

Karşılaştır

Kanvas Çanta K1

Referans Bez Çantalar / Kanvas Çanta K1 / Bez Çanta Al, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, kurumsal bez çanta üretimi ve pazarlaması konusunda deneyimli bir kadroya sahip olan MT GREENWORKS ün kardeş markasıdır.

  • Grup markalarımızdan olan Bez Çanta Al internet sitemizde siz değerli müşterilerimize, %100 doğa dostu, sürdürülebilir ve geri dönüşebilir ürünler sunuyoruz.
  • Uzün soluklu  tüketim alışkanlığı edinilmesi için kullanım sürecinde ve sonrasında tabiata zarar vermeyen, doğal ortamlarda çözünebilen ve geri dönüşümde   kullanılabilen hammaddeleri üretim bandımızda kullanıyoruz.
  • %100 doğa dostu ve geri dönüşebilir şekilde üretilen, üzerine  her türlü baskı yapılabilen doğa dostu bez çantalarımız;  Elyaf Bez Çanta, Ham Bez Çanta, Jüt Bez Çanta,  Kanvas Bez Çanta, Gabardin Bez Çanta, Ribs Bez Çanta, PP Woven Bez Çanta, Nonwoven Bez Çantadan oluşan  bu grubumuza, Su Bazlı Empirme, Ofset, Dijital, Transfer gibi farklı baskı teknikleri uygulanabiliyor. Böylece istediğiniz her tasarımı size özel üretilen bez çantanıza uygulatabiliyorsunuz.
Müşteri Oyu
5.00
2 ratings
1 Star
0%
2 Star
0%
3 Star
0%
4 Star
0%
5 Star
100%
2 kişi "D-Marin Baskılı Kanvas Çanta | K1 Modeli" ürünü için yorum yaptı.
  • 5 out of 5

    Ürünler istediğim gibi geldi, teşekkürler.

  • 5 out of 5

    en sevdiğim model sade tasarımlar için ideal

Ürün Hakkında Yorumunuz

Ürün hakkında yorum yazarak diğer müşterilerin ürün hakkında fikir edinmelerini sağlayabilirsiniz.

0

X