MTGreenworks

Destek
Herhangi bir işlem yaparken sorun mu yaşıyorusunuz? Bizimle sorunu paylaşarak hızlı ve anlık çözümler ile problemin giderilmesini sağlamak için destek@mtgreenworks.com adresine e-posta atabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yeni yazılımlar ve entegrasyonlar ile sipariş ettiğiniz ürünü her aşamada takip edebilir, bizimle iletişime geçerek ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Herhangi bir işlem sırasında aldığınız hatayı bizimle paylaşarak sizi hızlı çözüm odaklı sorun giderme prensibi ile gereksiz zaman kaybından kurtarmamıza izin verin…

MTGreenworks olarak mutlu müşteri politikası izleyerek 10 yılı aşkın süredir sektörde hizmet vermekte, yüzlerce firma ve küçüğünden büyüğüne binlerce firma ile iş yapıyoruz. Daha önce iş yaptığımız başta gelen firmaları incelemek için Referanslar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kararsız mısınız?

Hangi çantayı istediğinize karar veremediniz veya sorun mu yaşıyorsunuz? destek@mtgreenworks.com adresine sorununuzu yazarak yada irtibat telefon numaramızdan bizimle iletişime geçerek sizi ihtiyacınız olan Bez Çantaya yönlendirmemize izin verin…

Kurumsal Bez Çanta

MTGreenworks olarak sektörlerinde tanınmış, Türk Hava Yolları, Pegasus, Yataş… gibi önde gelen birçok firma ile iş yapıyor, şık ve estetik bez çantalar üretiyoruz. Sizde kendi markanız için Kurumsal Bez Çanta tasarımı yaptırmak veya olan tasarımınızı bastırmak istiyorsanız bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş İçin Bez Çanta

Yeni yasa ile birlikte artık Plastik Poşetlerin marketlerde para ile satılacağı ve bu yasa ile Plastik Poşet kullanımının azaltılacağı, çevreye verilen zararın azaltılması planlanmaktadır.

MTGreeworks Bez Çantaları tamamen %100 pamukten üretilmiş olup doğaya zarar vermez ve dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanımda…