“Daha az tüketim, daha temiz bir dünya için..”
MTGreenworks

MTGreenworks

Hakkında

MT Greenworks, doğa dostu tekstil ve tanıtım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Ekibinde profesyonel üretim birimlerinin yanı sıra; tekstil tasarımı, promosyon ve endüstriyel tasarım alanlarında başarılı dinamik bir kadroyu barındıran MT Greenworks, tasarım ve üretim ekibiyle, 4-4,5 milyon adet/yıllık bez çanta, bez ambalaj, karton çanta ve diğer tekstil/promosyon ürünleri üretim kapasitesine sahiptir.

Bez çanta kullanmak tahmin edeceğimizden çok daha fazla olumlu sonuçlar doğuran bir eylem. Eğer hayatımızın her alanında bez çanta kullanmayı ilke edinirsek yılda kişi başı yaklaşık 500 adet plastik poşet kullanımının önüne geçmiş oluruz. Bunun yanında baskılı bez çantalar şık ve işlevsel birer alışveriş çantası oluyor her geçen gün.

Artık markalar promosyon bez çanta verdiklerinde kaliteli kanvas çantalar ile hayatın her alanında kullanılacak işlevsel model ürünler üretmemiz için MT Greenworks’ü tercih ediyorlar.

İster 1 adet ister 1.000 adet olsun üretim planlamamızda kaliteli, hızlı bir üretim şeklini benimsemiş durumdayız.

Çoklu adetli toptan alımlarda markaya özel baskılı bez çanta üretimlerimizde tasarım ve baskılı prova ile süreci en iyi şekilde yönetiyoruz. Sitemiz SSL sertifikalıdır yani siz müşterilerimizce uluslar arası normlarda güvenle kullanıma uygundur.

Referans listemizden de göreceğiniz gibi ulusal ve global pek çok markaya ürün sunduk. Bir çok markaya satışlarında kullandıkları özel tasarım baskılı bez çantaları üretmekten keyif almaktayız.

Uzun yıllar fuar çantaları, etkinlik ve promosyon bez çanta tedariklerinde bizi tercihe eden siz müşterilerimiz teşekkür ederiz.

Vizyonumuz
“Daha az tüketim, daha temiz bir dünya için” sloganı ile yola çıkan MT Greenworks, kaliteli ve yaşanabilir bir dünya oluşturmak için bilgi ve yaratıcılığa dayalı doğaya “şeklen” değil, “özünde” duyarlı ürün ve hizmetler sunmayı felsefe edinmiştir.
Misyonumuz
Türkiye’nin doğa dostu tanıtım ürünleri pazarında yeşil fikirler üzerine proje ve tasarımlarıyla öncü kuruluşlar arasında yer alıyoruz. MT Greenworks ve Yeşil Kumbara markalarımızla ilgili çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Neden MTGreenworks?

Ne Yapıyoruz?

Doğa dostu ve geri dönüşebilir hammaddeler kullanarak bez çantalar, bez torbalar, bez ambalajlar, bez keseler yapıyoruz.

Sizlerin istediği kumaş ve renk seçeneklerinde, yüzde yüz pamuk dokuma, baskılı yada baskısız, istediğiniz ölçülerde ve modellerde çanta üretimlerimiz mevcut. Ham bez, non-woven(elyaf) kumaş, gabardin kumaş, ribs kumaş, kanvas kumaş, jüt kumaş, kaneviçe kumaş, poplin kumaş, sentetik çuval olarak da bilinen pp woven kumaş sıklıkla tercih edilen kumaş seçeneklerimiz.İsteğinize göre kağıt/karton çantalar, ambalajlar ve kutular da ürün bandımızda yer alıyor.Doğa dostu bez çantalarımız, torbalarımız, keselerimizin dışında çeşitli tekstil ürünlerinde promosyon üretimlerimiz de mevcut. Şapka, t-shirt, sweet shirt, polar mont, bere, atkı, fular, şal, önlük çeşitlerimizi de siz değerli müşterilerimizin tercihlerine yazlık yada kışlık alternatiflerle sunuyoruz.

Doğa dostu konseptimize uygun olan diğer tanıtım ürünlerinde de varız. Çevreci kalemler, defterler, ajandalar, usb ler bu konuda ilk akla gelen ürünlerimiz.

Neden Yapıyoruz?

Çünkü bizler doğa dostu ürünlerin tüketilmesi gerektiğine inanan ve gelecekte bu ürünlerin yaşanabilir bir Dünya’ya sahip olabilmemiz adına öncelikli seçenekler olduğuna inanıyoruz.

 Kaynaklarımızın kıt olduğunu, geri dönüşümün önemini ve verimliliğini, harcadığımız her ekstra enerji ve emeğin önce ülkemize, akabinde tüm Dünya’ya yük getirdiğini biliyoruz. Ve bu sebeplerden dolayı çoklu kullanımlı doğa dostu, sürdürülebilir ve geri dönüşebilir koton çanta, gabardin çanta, ribs çanta, kanvas çanta, ham bez çanta, nonwoven çanta, pp woven çanta, kaneviçe torba ve kese, jüt çanta ve kese gibi ürünlerin kullanılması için varız.

Farkımız Ne?

Evet doğa dostuyuz. Evet geri dönüşümcüyüz ve sürdürülebilirliği destekliyoruz.

 Size ve amacınıza özel ve markanızı doğru şekilde temsil edecek ürünlerle karşınızdayız. Önceliğimiz, markalarınızın ideal bütçelerle doğru tanıtımını sağlayabilecek sunumları yapmaktır. Doğa dostu bez çantalar, torbalar, keseler, özel ambalajlar, çevreci kalemler, doğa dostu defterler, FSC li kağıtların kullanıldığı ajandalarve diğer tekstil/promosyon ürünleri le size özel tasarımları uygulayarak promosyon yada tüketime yönelik ürünler ile markanızı benzerlerinizden ayrıştırabilmektir farkımız. Empirme, ofset, transfer, dijital baskı seçenekleriyle de istediğiniz her tasarımı çantalara uygulayabiliyoruz.