Çarşı Ham Bez Çanta

Ham Bez Çanta

Baskılı Ham Bez Çanta

%100 pamuk dokuma ham bez çantalarımız ile doğaya saygılı, geri dönüşebilir ve uzun süre kullanılabilir ürünler sunuyoruz. İstediğiniz ebatta, firma logonuz baskılı, yıkanabilir, ütülenebilir ham bez çantalarımızı örnek ürünlerimiz arasından seçebilir, beğendiğiniz modeli kendi markanız için kişiselleştirebilirsiniz. Uzun yada kısa kulp seçenekli, çevreci, doğa dostu, natürel koton(pamuk dokuma, ham bez) çantalarımız mevcut. Firmanızın logosu baskılı, markanızı en iyi tanıtacak promosyon ürünüdür ham bez çanta. Yüzde yüz pamuk dokuması ile yumuşak ve işlevseldir. 30*40 cm, 30*35 cm, 35*40 cm, 35*45 cm, 40*40 cm, 40*45 cm vb çeşitli ebatlarda üretimlerle amacınıza uygun çanta üretimleri yapıyoruz. Size özel baskılı, doğa dostu, koton bez torbalar ve çantalarla firmanızı fuarlarda tanıtabilirsiniz.

Ham Bez Çanta Modelleri

Ham bez çantalarımızda, natürel krem rengin yanı sıra, beyaz ve siyah renk seçeneklerimiz de mevcuttur. 3.000 adet ve üzeri her siparişinizde istediğiniz renk ve tonlarda da çantalar üretebiliyoruz. İşlevsel, estetik ve özel tasarım baskılı ham bez çantaları tüm etkinliklerinizde ve günlük yaşamda kullanabilirsiniz.

Ham Bez Çanta Fiyatları

%100 pamuk dokuma(koton) çantalarımızda doğa dostu su bazlı empirme baskılar kullanıyoruz. Hem kumaş hem de baskısı ile çevreci ve doğa dostu ham bez çantalarımız aynı zamanda her amaca uygun olarak(evde, işte, okulda, alışverişte vs) da üretiliyor.

38(100-110 gsm), 40(110-120 gsm), 42(120-130 gsm), 44(130-140gsm), 46(140-150 gsm)tel ve gram/metrekare aralıklarında standart ham bez çantalarımız mevcut. Bu gramajların dışında özel siparişlerinizde de üretim yapabiliyoruz.

Ham bez çantalarımız isterseniz düz model isterseniz körüklü(3 boyutlu) model üretilebiliyor. İstediğiniz ebatta üretim yapılabiliyor, ürününüzün birebir ölçüsünde çantanızın yapılması da mümkün, tüm kolaylıklar çantanızın markanızı en iyi temsil edebilmesi için sizlere sunuluyor. Bir zamanlar Amerikan bezi diye tanımlanan çantalarımız %100 pamuktur ve doğada hiç zarar vermeden geri dönüşebilir.

Ürün kılıfı, ayakkabı torbası, kalemlik, mini el çantası, saç kurutma makinesi torbası, kirli elbise torbası, mini lavanta kesesi, mini keseler, ip büzgülü bakliyat torbaları, çerez torbaları, plaj çantaları, alışveriş çantaları, promosyon çantalar ham bez kumaştan üretilebilmektedir.

%100 pamuk dokuma ve doğa dostu, hafif ve kullanışlı, omuz askılı koton(ham bez) çantalar ile hizmetinizdeyiz. Markanız için etkili bir tanıtım aracı, doğa dostu ve çevreci reklam ürününüz, koton kumaş çantalar kullanın.

1–9 / 38 sonuç gösteriliyor

Sırala:
0

X