We Baskılı Kanvas Çanta | K2 Modeli

We Baskılı Kanvas Çanta | K2 Modeli

Bilgi;

Kanvas Çanta K2 , 0 pamuk dokuma, komple dikimli, şık, estetik, kendi kumaşından yada özel dokuma kulplu seçenekler  ile imaj yaratır. İsterseniz içte cep, yanlarda çıtçıt gibi aksesuarlarla çantalarınız daha işlevsel hale getirilebilir. Alışverişte hem hacimli hem de şık bir çanta isteniyor ise en ideal model kanvastır.  Kanvas çanta işlevseldir, kanvas çanta sağlamdır, kanvas çanta kalındır ve ağırlıklara karşı dayanıklıdır. Kanvas çantaları, isterseniz alışveriş kotası karşılığı, isterseniz direkt satış bedeli ile sunabilirsiniz.

Karşılaştır

Kanvas Çanta K2

Referans Bez Çantalar / Kanvas Çanta K2 / Bez Çanta Al, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, kurumsal bez çanta üretimi ve pazarlaması konusunda deneyimli bir kadroya sahip olan MT GREENWORKS ün kardeş markasıdır.

 • Grup markalarımızdan olan Bez Çanta Al internet sitemizde siz değerli müşterilerimize, 0 doğa dostu, sürdürelebilir ve geri dönüşebilir ürünler sunuyoruz.
 • Uzün soluklu  tüketim alışkanlığı edinilmesi için kullanım sürecinde ve sonrasında tabiata zarar vermeyen, doğal ortamlarda çözünebilen ve geri dönüşümde   kullanılabilen hammaddeleri üretim bandımızda kullanıyoruz.
 • 0 doğa dostu ve geri dönüşebilir şekilde üretilen, üzerine  her türlü baskı yapılabilen doğa dostu bez çantalarımız;  Elyaf Bez Çanta, Ham Bez Çanta, Jüt Bez Çanta,  Kanvas Bez Çanta, Gabardin Bez Çanta, Ribs Bez Çanta, PP Woven Bez Çanta, Nonwoven Bez Çantadan oluşan  bu grubumuza, Su Bazlı Empirme, Ofset, Dijital, Transfer gibi farklı baskı teknikleri uygulanabiliyor. Böylece istediğiniz her tasarımı size özel üretilen bez çantanıza uygulatabiliyorsunuz.
 • Müşteri Oyu
  0
  0 ratings
  1 Star
  0%
  2 Star
  0%
  3 Star
  0%
  4 Star
  0%
  5 Star
  0%
  yorumlar

  Henüz bir inceleme yok.

  Ürün Hakkında Yorumunuz

  İlk yorum yazan siz olun “We Baskılı Kanvas Çanta | K2 Modeli”

0

X